GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 09.01.2018

KOÇ: Zorlu bir gün sizi bekliyor Özellikle de etrafınızdaki kişilerin ufacık sorunları büyütmesi Sabrımızı zorlayabilir gün içerisinde en çok beraber olduğum kişilerin meseleleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin farklı konulardaki yeteneğini ortaya çıkarmanın tam zamanıdır.

BOĞA: Huzursuz bir gün geçeceksin beklettiğim ödemelerle ilgili birtakım gelişmeler olabilir bazı konularda bilmediğim şeyler olduğunu öğreneceksin ve bu konularla yüzleşiceksin. Sevgilinle aran Huzursuz olacak Ve bu durum çok üzüleceksin..

İKİZLER: Aile içerisinde yaşayacağım vazgeçmeye olacak ve bunun üzerine çok büyük adımlar atacaksın çok büyük sorumluluklar alacaksın sorumlulukların seni beklediği bir gün olacak

YENGEÇ: Kendinin duygusal hissedebileceği bir günde sen etrafındaki insanların üzerine gelmesi ile Ufak bir kaçamak yapabilirsin

ASLAN: Aksilikler de dolu bir gün seni bekliyor olacak Özellikle de ev içerisinde yaşayacağım bazı aksilikler günün planını tamamen değiştirebilir. Şartlarının her an değişebileceği bir gün olacak senin için Bu durum seni biraz rahatsız edebilir özellikle Dean'in ziyaretler ev içerisindeki değişiklikler biraz moralini bozucak..

BAŞAK: Bugün güvensizlik Yaşadığım bir arkadaşınla uzun uzun bir görüşmesi ağlayacaksın ve açık açık konuşacaksın etrafında duydun duyacağın bazı konuşmalar söylentiler biraz canınızı sıkabilir Bugün her söylenen Doğru olmayabilir bunu da unutmamalısın.

TERAZİ: Bugün karşına hiç görmeyi dahil düşünmedin biri çıkabilir Bugün en çok merak ettiğim konular üzerine gideceksin sana sunulan bilgilerin yeterli gelmedini düşüneceğin bir gün olacak.

AKREP: Bugün senin için çok güzel bir gün olacak iş içerisinde çok olumlu haberler alacaksın fakat gün içerisinde iletişim kurduğun kişilerde anlaşmak da biraz zor alabilirsin..

YAY: Uzun zamandır görmediğin konuşmadığın Çok yakın bir arkadaşım için içten içe üzülüyorsun biraz Alıngan dönem içerisinde sin Bu da seni insanlara karşı biraz mesafeli yapmış durumda Buna biraz dikkat etmelisin.

OĞLAK: Önemli bir işle alakalı görüşmeye başlamak için hazırlık çalışması yapıyorsun tek dezavantajı Heyecanın Buna dikkat etmelisin gün içerisinde yaşayacağım vaaz olaylarla alakalı düşünce ve fikirlerim değişebilir hemen pes etmemen tavsiyem

KOVA: Kardeş seninle aramı bozan kişilerle bugün Yüzleşme günü olacak zorlu bir gün seni bekliyor Güven konusunda biraz hassas bir gün yaşayacaksın çevrende bazı kişiler Sana bugün biraz tavır alabilir

BALIK: Çok duygusal bir gün seni bekliyor evde Ya da sevgilin varsa ailesi ile Eşin ya da sevgilin arasında kalabileceğin bir gün bugün bazı sorumluluklardan kaçmak istiyorsun ertelemek istiyorsun.

Yorum Yaz

* Ücretsiz sesli sohbet , kameralı sohbet yapabilir üyelik gerektirmeden yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.