GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 10.01.2018

KOÇ: Bazı konularda kararsız kalacağım bir gün yaşayacaksın ve yakın arkadaşlarınla fikir ayrılığına düşebilirsin ailenden Eşin ya da çocuklarına alakalı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz..

BOĞA: Bugün çok duygusal bir gün geçireceksin etrafında yaşanan olaylara duygusal yaklaşacak sın Aile içerisinde bir takım kırgınlıklar yaşayacaksın kendine ait aldığın sorumlulukların bir kısmını bugün askıya almak isteyebilirsin

İKİZLER: Böyle Uykusuz günler geçirebilir Sen ailenle zaman geçirmekten keyif alıyorsun bugün özellikle herkese yardım etmek isteyeceğim bir gün seni mutlu edebilecek konulara yöneliceksin bugün

YENGEÇ: Bazı konularda kaydı içerisinde olacaksın gün içerisinde ailenden birinin sağlık problemi seni çok üzüyor olacak yakın bir arkadaşım sana misafirliğe gelecek ve geçmişle alakalı Geçmişte yaşanan bir takım olaylar ile alakalı yeni bilgiler öğreneceksin.

ASLAN: Çok hareketli bir gün geçireceksin bunun için ufak tefek kazalar olabilir dikkat etmen gerekiyor bazı sağlık problemleri yaşıyorsun bunu gözardı etmemen gerekiyor. Bugün her şeye pozitif bakacağım bir gün.

BAŞAK: Bugün her şeye kaygılı bakacaksın kendinle alakalı bile barışık olmanı tavsiye ediyorum olumsuzlukları bir kenara atmam tavsiyem yoksa bütün her şeye kaygılı bakıyor olacaksın

TERAZİ: Yeni bir iş fırsatı ile karşılaşacaksın çevreni önerebilir bu noktada Ya da sen çevrenden bir kişiye işle alakalı önerebilirsiniz emek verdin bazı konularda yüksek kazanç elde edebilirsin ailemle alakalı bazı gelişmeler gündemde olacak..

AKREP: Bugün çok yoğun ve yorucu bir gün seni bekliyor olacak birden fazla sorumluluk alabilirsin senin için çok hızlı bir gün olacak ek iş ve sorumluluklar Bugün seni yoruyor olacak.

YAY: Kısa kısa yolculuklar düşünüyorsun gerçekleşir olacak bazı yaptın planları değişiklikler olabilir tekrar gözden geçireceğim bir gün seni bekliyor bugün iki ilişkilerini biraz daha dikkat edeceğin bir gün olacak.

OĞLAK: Bugün tartıştım insanlarla tekrar oturup konuşup kendimi daha iyi ifade edebileceğin bir gün olacak. Bazen çok öfke yemiyorsun ve Karşındaki insanları bu noktada da biliyorsun Bu da biraz daha dikkat et beni öneriyorum

KOVA: Güne  gergin başlayacaksın ama gün içerisinde Seni mutlu eden insanlar senin biraz daha bu gerginlikten uzaklaştırıyor olacak benim miktar eline para geçecek ve bu parayı değerlendirirken bilinçli harcama yapmak isteyeceksin etrafında güvenebileceğin insanlara ihtiyaç duyacaksın.

BALIK: Gün içerisinde plansız bir takım olayla içerisinde kılacaksın ve bunlara tahammülün asla yok geçmişte tartıştığın birini sana bugün yardımeli uzatabilirsin vicdanının çok yüksek olduğu günlerden bir gündesin..

Yorum Yaz

* Ücretsiz sesli sohbet , kameralı sohbet yapabilir üyelik gerektirmeden yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.