SANA DAİR (SoL Yanım)

Aşk Sözleri 2018

Tüm kelimelerim cümlelerim sana dair oLcak bu yazımda.
Seni aslında ilk qördüğüm an ilgimi çekmeyi başarmıştın bunu şuan aslında sende yeni öğreniyorsun küçük bir itiraf oldu  diyebiliriz.Sonrasımı yavaş yavaş hayatıma girmeye başladın güzel bir arkadaşlığımız oldu kim bilirdiki ozamanlardan şuan Baştacım olacağını. Tabiki kimse bilemezdi..

Peki ya şuan neler hissediyorum.. Duygular dökülsün yürekten.Koca yürekli adam ne yaptın bana bilmiyorum.ilk kes yaşamıyorum aşkı ama bu defa başka bambaşka şuan o benim herşeyim sevgilim gönül eşim solyanım.. Hiç yapmadığım şeyleri yapmak istiyorum onunla.. Aşık olunca derlerr hani kalbimde kelebekler uçuşuyor diye bende ise çook fazlası filler tepişiyor diyebilirim.Kalp atışım değişiyor ritmi değışıyor kafam duruyor yüzümde tuhaf bir gülümseme oluşuyor.. en tuhafıda şu üzerimde bıraktığın etkiyi hissi seviyorum adam.Benimle herşeyi konuşabilmesini seviyorum.Heleki bana aşkım demesi yüreğim eriyor içimden bişeyler kopuyor aşkım demesini seviyorum.. 

Beni mutlu ediyor tamamlıyor hoş bazen kızdırsada uzun süre kızamıyorumki ona ben dayanamıyorum ben ona hem çok hayranım aşığım herşeyine yaptıklarına zekiliğine duruşuna sahiplenmesine beni aşığım kıskanıyormuyum peki evet tabiki kıskanıyorum o benim herşeyim bazen kadınım diyor benimsin diyor ölüyorum eriyorum o an sanki.Beni sahiplenmesini seviyorum. İyiki tanımışım seni bitanem iyiki yüreğimdesin iyiki varsın seni çok seviyorum şuan bilemiyorum tabiki sende beni çok seviyormusunama seni sevmeyide seviyorum ben aşkım. Hayatıma girdin andan beri herşey iyikivarsına çıkıyor bitanem .. Seni çok Seviyorum sevgilim iyikimsin içimin canısın Duruşuna Aşık olduğum koca yürekli adam…

Yorum Yaz

* Ücretsiz sesli sohbet , kameralı sohbet yapabilir üyelik gerektirmeden yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.