Sesli Chat Siteleri ve Mobil Sohbet Sistemleri

sesli sohbet giriş

sesli sohbet giriş

Sesli sohbet sitelerini yıllardır bilmekteyiz ve sesli ve görüntülü sohbet sitelerine bilindiği Bilgisayar üzerinden bağlantı giriş yapılmaktaydı artık böyle bir problem kesinlikle yok bilgisayar yapabildiklerinizi telefon ile yapmak çok basit mobil sesli sohbet sitelerinin en başında zirve site olarak adını çok kısa bir sürede En baş köşelere Getirebilen kameralichat.NET olarak  Sizlerle gurur duymaktayız.

Bilindiği gibi sesli sohbet sitelerinde SpeakyChat gibi bir Salak firmanın eklentisini kurarak sohbet ediyorduk bu Türk Düşmanı olan  şahsiyetlerin sistemlerini kullanmaktan vazgeçmemiz gerektiğini ve kendilerinin Kurmuş olduğu sistem tamamen virüs ve trojen içermektedir .

Pangi Türk Sohbet sitelerinin en başta Sesli ve kameralı Sohbet panellerinin başında gelmektedir .

sesli dünya gibi bir ortamda dünyanıza dünya katabilir telefon ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

en heyecan en güzel dakikalar en harika sohbetler en dakika son güncel anlar her şey burada .

Kalitenin En güzel yanı mobil ile aşklar aşk dolu anlar aşkın nefesin nefesi sizlerin en yakınlarınızla güzel anlar keyifli dakikalar.

Sesli mobil < Fark olarak  Hatta dan ziyade fazlalık olarak keyifli anlar ve profil resmi oluşturma gibi bir özellik anlık durum iletileri seçebilmek özel açıp özel sohbet edebilmek özel sohbetin yanında özel arama yapabilmek özel arama dışında sohbet odası içerisinde genel sohbet edebilmek sesli yayın yapabilmek radyo yayına katıla bilmek hatta ve hatta radyo yayını yapmak .

Yorum Yaz

* Ücretsiz sesli sohbet , kameralı sohbet yapabilir üyelik gerektirmeden yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.